Kasia | Mama z pasją

Przedstawiam bajeczną historię Kasi, mamy z wielką pasją do mody. Kasia jest autorką bloga Fajnainiechuda.pl, gdzie zaraża optymizmem i pomysłami na to jak zawsze dobrze wyglądać, zwłaszcza kiedy nie mamy figury jak modelki z wybiegów. Moja bohaterka każdego dnia motywuje tysiące czytelniczek do tego by odważyły się być sobą bez względu na rozmiar.

Jeśli marzysz o subtelnej i delikatnej sesji z twoim udziałem, nie wahaj się, nie odkładaj tego na później, to wspaniała przygoda po której pozostaną piękne zdjęcia. Poczuj się jak gwiazda, wspólnie wybierzemy piękne miejsce w plenerze lub wnętrzach, dobierzemy odpowiednia stylizację. Byś czuła się pewnie do sesji przygotuje cie makijażystka i fryzjer. Razem wyczarujemy twój piękny portret. Sesja kobieca to wspaniały pomysł na prezent, taka niespodzianka ucieszy każda kobietę.

Lektura obowiązkowa: fajnainiechuda.pl
Szukajcie Kasi na FB : www.facebook.com/fajnainiechuda

MAKIJAŻ I STYLIZACJA Kasia Skarbek
MIEJSCE Jak wam się podoba / Sklep z książkami /ul. Emilii Plater 4 / Warszawa
www.facebook.com/jakwamsiepodoba.sklepzksiazkami/

kasia-4_do_pubikacji1kasia-3_do_pubikacji kasia-5_do_pubikacji kasia-8_do_pubikacji kasia-10_do_pubikacji kasia-11_do_pubikacji kasia-12_do_pubikacji kasia-14_do_pubikacji kasia-16_do_pubikacji kasia-18_do_pubikacji kasia-20_do_pubikacji kasia-22_do_pubikacji kasia-23_do_pubikacji kasia-25_do_pubikacji kasia

Powiązane wpisy